top of page

Кредитна Iсторія в США: 101

Цей навчальний семінар допоможе українцям, які нещодавно переїхали до США, зрозуміти важливість наявності кредитної історії та основні кроки для її створення.

Registration is closed
See other events
Кредитна Iсторія в США: 101
Кредитна Iсторія в США: 101

Zeit & Ort

18. Nov. 2023, 11:00 – 15:00 GMT-7

Denver, 1373 Grant St, Denver, CO 80203, USA

Über die Veranstaltung

Щойно ви переїхали до США і плануєте тут затриматися надовго. Але чи знаєте ви, наскільки важливою є кредитна історія в американській системі? Чи усвідомлюєте, що без неї вам можуть відмовити навіть у оренді квартири? А чи чули ви, що добра кредитна репутація відкриває доступ до найвигідніших позик та іпотеки на будинок вашої мрії?

Якщо ви щойно прибули до США, то, швидше за все, у вас поки немає американської кредитної історії. Але чи знаєте ви, з чого почати її будувати? Чи відомі вам основні принципи розумного використання кредитних карт та своєчасної сплати боргу, що дозволить швидко покращити ваш кредитний рейтинг?

На цьому навчальному семінарі ви отримаєте відповіді на ці та багато інших запитань від експертів, які допоможуть зрозуміти всі нюанси побудови успішної кредитної історії в США. Запишіться на майстер-клас та зробіть перший крок до фінансової стабільності в новій країні!

Diese Veranstaltung teilen

bottom of page