top of page

Mandala Art

Декілька слів про плетену мандалу: Мандала - універсальний інструмент самопізнання та відновлення. Процес її створення є не лише ефективним способом заспокоїти розум, сповільнити потік думок, але й можливістю вирівняти дихання, розслабити тіло й отримати задоволення від творчого процесу.

Registration is closed
See other events
Mandala Art
Mandala Art

Zeit & Ort

06. Apr. 2024, 13:00 – 16:00

Denver, 1373 Grant St, Denver, CO 80203, USA

Über die Veranstaltung

Вже більше двох років триває війна. Стомились. Стомились донатити. Стомились підтримувати. Стомились вірити.  Але...

Думка про те, як там  нашим на передовій не дає зупинитись. Здається, що варто більше. Більше  працювати. Більше донатити. Більше вкладатись. А жити потім... якось  потім...

Часом здається, що психіка не вигрібає... Часом вже й фізика дає збої.

А ми ж тут, не  там... Тут тихо, а як ні - то вже не лякають гучні звуки... Тут мирно, а  як не дуже - то ніхто не хапається за зброю... Тут далеко, але близько  до душі та тіла, бо болить.  Хтось від болю колошматить  сильніше. Хтось ховається за начебто нормальним життям так, ніби війни  не існує. Хтось кричить за мир і ціна не важлива, не бажаючи чути, що  мир без перемоги - лиш тимчасове перемир'я...

За цих умов варто  знати , що відбувається з нами тут та зараз, та чому люди так по-різному  поводяться. І варто знати, як підтримати себе, аби мати сили  допомагати. Аби мати сили, продовжувати жити, цінувати кожну  його мить та хоча б час від часу ним насолоджуватись. Аби мати сили  бути люблячими батьками, щирими друзями, ефективними професіоналами і  продовжувати робити те, що в змозі для прискорення перемоги.

Саме тому   пропонуємо нам усім зустрітися. Зустрітися для того, щоб видихнути свій  досвід та напругу через творчість, поділитися працюючими інструментами  для відновлення рівноваги та створити власні мандали сили.  Так,  для себе - мандалу та час у творчому просторі. А зібрані кошти за  участь - на потреби ЗСУ.

Декілька слів про плетену мандалу:

Мандала -  універсальний інструмент самопізнання та відновлення.  Процес її  створення є не лише ефективним способом заспокоїти розум, сповільнити  потік думок, але й можливістю вирівняти дихання, розслабити тіло й  отримати  задоволення від творчого процесу.  При плетенні мандали ми можемо  трансформувати емоції, знайти відповіді на важливі питання та запустити  процеси гармонізації. Суть не тільки в формі, розмірі, структурі чи  кольорі (хоча ці аспекти також мають значення), а  в самому медитативному процесі співтворчості Духа, Душі та Тіла. Кожна  створена мандала відображає світ як всередині нас , так і навколо, є  дзеркалом  конкретної ситуації - внутрішньої та зовнішньої, стану, що  приймає "форму".

Тривалість зустрічі: 3 години

Ведуча: Людмила Шкільова, мандальєра, арт-терапевтка (нещодавно переїхала з сім'єю в Колорадо; з Києва)

Організатори: CO4UA

Всі зібрані кошти ідуть на купівлю дронів на фронт.

Донат за участь: 35$ на co4ua.org з приміткою art class.

Всі зібрані кошти ідуть на купівлю дронів на фронт.

Diese Veranstaltung teilen

bottom of page